02.03.2023 року у ВСП «Кам’янець-Подільський фаховий коледж харчової промисловості Національного університету харчових технологій» відбулося чергове засідання педагогічної ради на якому розглядались наступні питання:
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
![✔️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/2714.png)
На засідання педагогічної ради був запрошений старший дільничний офіцер поліції Кам’янець-Подільського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області, капітан поліції Башинський Денис Станіславович, який надав інформацію, щодо уникнення шахрайства.