Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

072 Фінанси, банківська справа та страхування

Грошима треба управляти, а не служити їм

Сенека Луций Анней, давньоримський філософпоетдержавний діяч і оратор

 

Якщо в Вас живуть одночасно й аналітик, і математик, і практик, і трохи авантюрист, – обирайте спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування».

 

Галузь знань: 07 «Управління та адміністрування»

Спеціальність: 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

 

Підготовка фахівців здійснюється за освітньо-професійним ступенем – фаховий молодший бакалавр

 

Кваліфікація: фаховий молодший бакалавр з фінансів, банківської справи та страхування

 

Передумови: наявність базової або повної загальної середньої освіти

Термін навчання на базі:

 • повної загальної середньої освіти (11 класів) – 1 рік 10 місяців;
 • базової загальної середньої освіти (9 класів) – 2 роки 10 місяців.

 

Форма навчання: денна

 

Джерела фінансування для здобуття фахової передвищої освіти з даної спеціальностіза рахунок державного замовлення, за кошти фізичних або юридичних осіб.

 

Топ-переваги навчання у фаховому коледжі за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»:

 1. Освітньо-професійна програма підготовки фахівців за даною спеціальністю складена з урахуванням вимог ринку праці. 
 1. Навчання здобувачів освіти здійснюють висококваліфіковані педагогічні працівники коледжу, які постійно підвищують свій професійний рівень, є активними учасниками наукових семінарів, конференцій, тренінгів тощо. 
 1. Під час навчання здобувачі освіти мають можливість брати участь в міжнародних, всеукраїнських, міжколедживськіх студентських конференціях, олімпіадах, конкурсах, форумах та освітніх проєктах. 
 1. Здобувачі освіти навчаються у сучасних навчальних аудиторіях, які ї обладнанні мультимедійними засобами та лабораторіях, що оснащені технічними засобами та спеціалізованим програмним забезпеченням, дослідно-промисловими установками, промисловим обладнанням. До послуг здобувачів освіти – бібліотека, їдальня та буфет, спортивний комплекс, гуртожиток. 
 1. Практичне навчання передбачає практичні заняття, лабораторні роботи та проходження здобувачами освіти виробничої практики. Базами практики є сучасні установи, організації та підприємства Хмельниччини різних галузей діяльності та всіх форм власності.

 

Випускники коледжу продовжують навчання у філії Національного університету харчових технологій за скороченими програмами.

 

Чому це цікаво і актуально? 

Фінанси, банківська справа та страхування – це економічна спеціальність, яка має глибокі витоки та серйозні перспективи. І наразі дана спеціальність єдина, яка охоплює всі сфери економічного профілю, що готує фахівців для роботи у фінансовій, банківській сферах та сфері страхування враховуючи сучасні тенденції трансформації економіки в епоху глобалізації, діджиталізації та інформатизації суспільних явищ та процесів. 

Здобувачі освіти фахового коледжу отримують знання з теорії та практики фінансів, фінансових технологій, фінансового менеджменту, розробки інвестиційних стратегій на фінансовому ринку, банківського бізнесу, податкової і митної справи та страхування.

 

Фахівець з фінансів, банківської справи та страхування це:

 • Цікава та престижна професія.
 • Високий статус в суспільстві та можливість реалізації своїх професійних якостей.
 • Широкі можливості працевлаштування та кар’єрного зростання.
 • Гідна оплата праці.

 

Основні риси потенційного фахівця в області фінансів, банківської справи та страхування – інтелект, креативність, відповідальність, уважність, вміння аналізувати та спілкуватися.

 

Сфера професійної діяльності 

Дана спеціальність досить багатогранна, завдяки чому грамотний фахівець з фінансів, банківської справи та страхування може побудувати кар’єру на підприємствах різних форм власності, в банках, фінансових установах, страхових компаніях та державній службі, а також працюючи «на себе».

Випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» здатні виконувати роботу в розрізі професійних груп та професійних назв робіт відповідно до Національного класифікатора України (ДК 003:2010):

 • Відповідальних працівників банку (філіалу (філії) банку, інших фінансових установ).
 • Економіста з фінансової роботи.
 • Дилерів (біржові торговці за свій рахунок) та брокерів (посередники) із заставних та фінансових операцій.
 • Страхувальника.
 • Страхових агентів.
 • Експертів-консультантів із страхування.
 • Конторських (офісних) службовців (страхування).
 • Інших фахівців в галузі фінансів і торгівлі (професійна назва роботи: «Інспектор кредитний», «Інспектор обмінного пункту»).

 

Фінанси, банківська справа та страхування» – це престижна, сучасна спеціальність, володіючи якою Ви без проблем знайдете своє місце у професійній фінансовій, банківській чи страховій діяльності у будь-якому регіоні країни

 

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ДО НАШОЇ КОЛЕДЖАНСЬКОЇ РОДИНИ!

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Павла Скоропадського, 2

 • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
 • +380682764139 (приймальна комісія)
 • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…