16-17 грудня викладачі і здобувачі освіти коледжу взяли участь у тренінгу-семінарі «Як стати успішним проєктним менеджером та творити історію міста?»
Захід організовано Друкарня змін в рамках проєкту «Сприяння економічному зростанню в Кам'янець-Подільській громаді», що фінансується за кошти Європейського Союзу (ЄС) в рамках програми «Мери за економічне зростання» та реалізовується Центром «ЕЙДОС» у співпраці з Кам’янець-Подільською міською радою.
Тренер - фасилітатор:
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t25/1.5/16/1f4dd.png)