Здобувачі освіти 031 та 032 груп на лабораторному занятті з «Технології виробництва кулінарної продукції» ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb3/1.5/16/1f35d.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td/1.5/16/1f958.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9d/1.5/16/1f9c6.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t32/1.5/16/1f35c.png)
готували страви із сільськогосподарської птиці, субпродуктів з птиці, пернатої дичини та кролика.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb3/1.5/16/1f35d.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td/1.5/16/1f958.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9d/1.5/16/1f9c6.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1.5/16/1f373.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t32/1.5/16/1f35c.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3e/1.5/16/1f371.png)
Вразили смаковими якостями гомілки тушковані зі сливами, фаршировані яблуками перепілки, а також курячі сердечка з овочами та калиново-смородиновим соусом. І, звісно, не обійшлося без вишуканого кролика тушкованого! ![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1.5/16/1f31f.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1.5/16/1f31f.png)