Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Ознайомлення із веденням підприємницької діяльності на ТОВ "Верест"

08 November 2023
Здобувачі освіти третього курсу спеціальності Менеджмент ОПП «Логістика» і спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування ОПП «Фінанси і кредит» під керівництвом викладачів к.е.н. Діани ФУРМАН та Тамари ЯСІНСЬКОЇ мали можливість ознайомитися із веденням підприємницької діяльності на ТОВ "Верест"
Ковбасне виробництво - це складний та цікавий процес, який включає в себе кілька етапів: вибір якісної сировини, переробку м'яса, додавання спецій та інших інгредієнтів, формування ковбасних виробів, їх варіння або копчення, охолодження та упаковку.
На підприємстві використовується сучасне спеціалізоване обладнання для подрібнення, змішування та формування ковбасних виробів. Також важливу роль відіграє дотримання стандартів якості та гігієнічних норм під час виготовлення продукції.
У процесі роботи на ковбасному виробництві спеціалісти займаються розробкою нових рецептів, вдосконаленням технологій та контролем якості готової продукції.
Фінансова та логістична діяльність на ковбасному підприємстві відіграють провідну роль у його успішності.
Наші майбутні фінансисти ознайомилися із веденням фінансової діяльності на підприємстві, яка включає у себе управління бюджетом, облік витрат, фінансовий аналіз та планування інвестицій.
А майбутні фахівці з логістики мали можливість відчути себе спеціалістами з веденням
логістичної діяльності, яка включає в себе управління постачанням сировини, виробництвом, зберіганням готової продукції та доставкою продукції до споживачів. Саме ефективне управління логістикою може допомогти знизити витрати, збільшити продуктивність та задовольненість клієнтів.
Такі уроки - екскурсії дають змогу здобувачам освіти збагатити свої знання, стимулюють інтерес до навчання та розвивають різноманітні вміння і навички.
 
Більше фото на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Павла Скоропадського, 2

  • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…