Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Зустріч з військовослужбовцями

18 May 2023

18 травня до коледжу завітали військовослужбовці Центру розмінування Військова частина А2641 Василь КРАСОВСЬКИЙ, Сергій ШОВКОВИЙ, Олег САЇК, Степан ВАКУЛЕНКО і службовий собака Оss.
Військовослужбовці провели для здобувачів освіти заняття з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів.
Кінолог Степан ВАКУЛЕНКО розповів про роботу інструкторів та мінно-розшукової собаки, розказав, що службова собака Оss разом із інструктором на початку повномасштабного вторгнення знаходилася в районі проведення ООС у місті Краматорську, де вони виконували завдання. А також, продемонстрував як працює собака під час розмінування.
На зустрічі здобувачам освіти демонструвались види мін, гранат, правила поводження з вибухонебезпечними та невизначеними предметами, військовослужбовці надали поради щодо дій при знаходженні вибухових пристроїв. Студенти з цікавістю спостерігали за роботою мінно-розшукової собаки та роботою мінно-розшукового робота, задавали багато запитань і отримували професійні та вичерпні відповіді.
На завершення заходу здобувачі довго ще спілкувалися з військовими, робили фото на згадку.
Дякуємо нашим захисникам за можливість навчатися і розвиватись! Наближаємо Перемогу разом! Слава Україні! Слава нашим захисникам! 

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

  • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…