Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

РОБОТА ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

17 March 2023
РОБОТА ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ
З метою зміцнення практичної складової освітнього процесу та роботи зі стейкхолдерами викладачем економічних дисциплін, кандидатом економічних наук Бурденюк С. В. було організовано заняття-екскурсія з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку» на базі ПОГ «Кам’янець-Подільське УВП УТОС». Метою проведення заняття було набуття здобувачами освіти поглиблених знань щодо автоматизованого ведення облікових процесів.
Головний бухгалтер Чепелюк Г. В. радо привітала здобувачів освіти з обранням затребуваної та престижної професії та ознайомила зі специфікою роботи підприємства, його спеціалізацією, розповіла про нові зміни в законодавстві.
Практикуючі бухгалтери Балан Л. Г. та Загоруйко Н. І., ділились зі здобувачами освіти досвідом роботи в комп’ютерній бухгалтерській програмі M.E.Doc, зокрема, методикою формування податкової звітності, способами автоматизованого нарахування заробітної плати та складання звіту з праці та формуванням облікових регістрів з розрахункових операцій.
Наприкінці заняття здобувачі освіти мали змогу отримати відповіді на цікаві для них запитання, здійснено узагальнення отриманих ними знань. Також досягнута домовленість про посилення подальшої співпраці і залучення працівників до проведення спільних заходів.
Найбільш приємно, що двоє бухгалтерів Коленко І. В. та Балан Л. Г. є випускниками нашого коледжу. Користуючись нагодою, просимо і інших випускників запрошувати нас до себе на підприємства та ділитись досвідом роботи.
​А також завдяки комунікабельності, Світлани Вікторівни, двоє здобувачів освіти будуть проходити практику в бухгалтерії даного підприємства.
Висловлюємо щиру вдячність всій команді ПОГ «Кам’янець-Подільське УВП УТОС» за теплий прийом та надані практичні поради!
 
Більше фото на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Павла Скоропадського, 2

  • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…