Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Екскурсія в Ощадбанк

10 November 2022
З метою ознайомлення із специфікою роботи та перспективами розвитку банківської установи, 09 листопада 2022 р., в. о. директора коледжу, к.е.н. Фурман Д.Г., заступником директора коледжу з навчальної роботи Хребтовською І. В, та викладачем Орлицькою О.О., була організована екскурсія в один із провідних банків України - Ощадбанк.
Під час екскурсії студенти інженерно-економічного відділення нашого коледжу отримали можливість предметно поспілкуватися з провідними фахівцями банку, а також взнати сучасні вимоги, що висуваються до банківських працівників.
Студенти могли практично відчути важливість та усі тонкощі облікової, фінансової, аналітичної та рекламної роботи банку, зрозуміти наскільки важливо здобувати фахові знання, проходити стажування та виробничу практику, щоб у подальшому стати висококваліфікованим фахівцем, бути конкурентоспроможним на ринку праці, отримувати належну фінансову винагороду та моральне задоволення від роботи.
Висловлюємо щиру подяку керуючому відділення 10022/0140 Даньків Андрію, начальнику відділу Мозолюку Віталію, менеджеру Окіпняк Тетяні та всьому персоналу відділення за змістовну розповідь і бажаємо їм подальшого розвитку та успіху на ринку фінансових послуг.
Сподіваємося, що отримані знання підвищать зацікавленість студентів в освоєнні спеціальності, а підприємства та фінансові установи у майбутньому отримають достойних фахівців.
 
Більше фото на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram 

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

  • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…