Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Наші онлайн заняття

24 November 2021

Вимоги до фахівців-технологів, які працюють у сучасних закладах ресторанного господарства на сьогодні надзвичайно високі. Сучасний шеф кухар - це компетентний фахівець, творчий, амбітний, чудово обізнаний з інноваціями у галузі ресторанних технологій.

Саме такими навчають бути студентів викладачі фахових дисциплін відділення харчових технологій, які щоденно натхненно працюють над тим, щоб виплекати у стінах коледжу справжнього технолога.
Усі наші викладачі є досвідченими та компетентними, які мають величезний досвід практичної роботи, тому з натхненням працють над кожним заняттям, передаючи усі свої знання.????‍????????‍⚕️
Наші викладачі постійно наголошують, що робота технолога з виробництва харчовоі продукції це не тільки процес приготування їжі, а й відповідальний і важкий творчий процес.
Відповідальність має бути у всьому - вміння розрахувати рецептуру, технологічну карту, складання нових меню, вміння працювати з новими видами сировини, навчитись методикам розрахунків для приготування різних страв.
Так, викладач Дембіцька Т.В. на практичному занятті з дисципліни спецпідготовки «Виробництво кондитерських виробів» ознайомлює з класифікацією та асортиментом тістечок, технологічним процесом їх приготування та навчає як робити розрахунки кількості сировини для приготування тістечок.
Усі теоретичні знання повинні мати свою практичну реалізацію на лабораторних роботах, а в подальшому - у закладі РГ.
Зусилля наших викладачів повертаються до них щирою подякою у вигляді знань та вмінь наших студентів.
А це для нас - найкраща подяка !!!
 
Більше фото на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram 
 

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Павла Скоропадського, 2

  • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…