Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Посвята в "Програмісти"

13 September 2021

Відчути себе частиною того світу, який вибрав для свого майбутнього, це гарний спосіб заохотити студентів до навчання. Саме тому, вже не в перше, викладачами комісії інформаційних технологій та фізико-математичних дисциплін, було проведено посвяту студентів спеціальності 122 Комп’ютерні науки у «Програмісти».

13 вересня 2021 року, було обрано не випадково. Традиційно в 256-й день року відзначається День програміста, який вважається неофіційним професійним святом програмістів.

Найчастіше слово «програмування» і все, з ним пов’язане, асоціюється у звичайної людини тільки з комп’ютером, проте це не так. Практично кожен електронний пристрій - від пульта дистанційного керування до складних промислових верстатів з програмним управлінням - свого часу пройшли через руки фахівців з програмування.

І хоча для студентів поки що це свято цілком і повністю віртуальне, значення професії програміста у повсякденному житті важко недооцінити. Цей рід діяльності стає все більш масовим і, в той же час, символізує авангард сучасного суспільства.

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

  • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…