Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

День пам'яті у коледжі

26 April 2021
Щороку, 26 квітня, весь світ згадує про страшну трагедію та жертви, які довелося понести внаслідок аварії на Чорнобильській
АЕС. Не виключенням стали й студенти фахового коледжу харчової промисловості. Цього дня викладачами коледжу було проведено ряд онлайн заходів по вшанування пам'яті ліквідаторів аварії та розглянуто еколого-географічні проблеми, які стали її наслідками.
Викладач Белінська Л.М. провела годину-реквієм з вшанування пам'яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і утворив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу.
26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС пролунало два вибухи. Спалахнув реактор, в якому у той час знаходилося близько 200 т урану. Крізь зруйновану обшивку радіоактивні речовини вирвалися назовні, отруюючи усе живе навколо в радіусі багатьох кілометрів.
Тим часом поки рятувальні служби боролися з безпосередніми наслідками катастрофи, решта населення ще й не здогадувались, наскільки страшна трагедія відбулася зовсім неподалік.
За визначенням UNSCEAR і ВООЗ, Чорнобильська катастрофа віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня.
Через 35 років після аварії, з огляду на відсутність людей, на цій території утворився умовний заповідник. До зони відчуження нерідко організовують екскурсії, і бажаючих неймовірно багато. А журнал Forbes навіть включив це місце до переліку найекстравагантніших туристичних місць.
У день 35-х роковин Чорнобильської катастрофи, з глибокою шаною вклоняємося ліквідаторам її наслідків та схиляємо голови перед світлою пам’яттю її героїв.
Внаслідок страшної трагедії величезні території зазнали радіоактивного забруднення. Найголовнішою екологічною проблемою для України й досі залишаються негативні наслідки катастрофи, а подолання їх важким тягарем лягло на плечі відродженої Української держави.
Викладач ЦК інформаційних технологій та фізико-математичних дисциплін Т.В. Чаплигіна на базі платформи Meet провела онлайн конференцію «Екологічна безпека та сталий розвиток – основа нашого майбутнього» зі студентами 921, 922 та 621 груп.
Було розглянуто такі еколого-географічні проблеми України як:
 1. 35 років після Чорнобильської катастрофи;
 2. Неякісна вода;
 3. Деградація земельних ресурсів;
 4. Знищення лісів;
 5. Небезпечні геологічні процеси;
 6. Забруднення повітря;
 7. Об'єкти військової діяльності;
 8. Побутові відходи.
Було зазначено, що сьогодні на планеті визначено 36 найважливіших глобальних проблем, що чекають людство у XXI столітті. До першої десятки в напрямку зменшення пріоритетності належать: зміни клімату, дефіцит питної води, знеліснення/опустелювання, забруднення прісних вод, низька якість управління, утрата біорізноманіття, зростання і міграція населення, зміна соціальних цінностей, утилізація відходів, забруднення повітря.
Викладач ознайомила студентів з ТОП-10 найбільш екологічних країн , а також із тим, як екологічні проблеми вирішують в інших країнах світу.
Учасники конференції дійшли висновку, що ми самі здатні втілити в життя принципи раціонального природокористування для досягнення екологічної безпеки.
Земля не належить нам. Це ми належимо Землі. Життя таке, яким ми самі його робимо!

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

 • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
 • +380682764139 (приймальна комісія)
 • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…