Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів, студентів НУХТ «Наукові здобутки молоді – вирішення проблем харчування людства у ХХІ столітті».

11 April 2024
11 квітня в Національному університеті харчових технологій відбулась Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів, студентів НУХТ «Наукові здобутки молоді – вирішення проблем харчування людства у ХХІ столітті».
В роботі секції Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів, яка відбулась в форматі он-лайн зустрічі, взяли участь викладачі циклової комісії технологічних дисциплін та здобувачі освіти коледжу спеціальності 181 Харчові технології ОПП «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів».
На конференції було презентовано роботи здобувачів, що приймають участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Харчові технології». Аспіранти кафедри та студенти - автори конкурсних робіт представили ґрунтовні доповіді щодо інновацій та досліджень у хлібопекарській галузі. Цікавими були презентації робіт про розробку рецептури органічних хлібобулочних виробів з вівсяним борошном та гарбузовим пюре, розробку технології та рецептури безглютенових хлібобулочних виробів нового покоління, використання конопляного протеїну у виробництві хліба, розроблення технології здобних сухарів підвищеної харчової цінності та інші.
Для здобувачів освіти коледжу участь в науковій конференції – це цінний досвід. Студенти познайомились з особливостями проведення науково-дослідницької роботи, збагатили свої фахові знання, осмислили важливість освіти при вирішенні професійних завдань. Такі зустрічі є сильним мотиваційним фактором для подальшого розвитку і досягнення високого професіоналізму.
Дякуємо колегам кафедри технології хлібопекарських та кондитерських виробів, зокрема, завідувачу кафедри Володимиру КОВБАСІ за можливість долучитись до спільної справи в вирішенні завдань підготовки фахівців для хлібопекарської галузі. Пам’ятаймо, що сильні студенти стають провідними спеціалістами, з провідними спеціалістами зростають сильні та ефективні компанії, з сильними компаніями – непереможна Україна.????????????????
 
 
Більше фото на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Павла Скоропадського, 2

  • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…