Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Участь у навчально-науковому форумі «Фінансово-облікові чинники розвитку інклюзивної економіки»

14 December 2023
З метою закріплення теоретичних знань з фахових дисциплін та отримання професійних знань, набуття практичних навичок 14 грудня 2023 року здобувачі освіти 821 та 831 груп під керівництвом викладача-методиста, к. е. н Світлани БУРДЕНЮК стали учасниками навчально-наукового форуму «Фінансово-облікові чинники розвитку інклюзивної економіки», який відбувся в НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут».
Форум проходив за трьома дискусійними платформами: «Доступність фінансових послуг в умовах воєнного стану», «Контрольно-аналітичні інструменти інформаційного забезпечення розвитку інклюзивного середовища», «Фінансування грантових програм та соціальних проєктів як форма забезпечення участі в інклюзивній економіці».
У своїх виступах доповідачі – досвідчені фахівці-практики ділились власним досвідом з набуття фінансової грамотності, особливостями справляння податків і зборів, проведення аудиту та надання консалтингових послуг, щодо важливості отримання компетентностей, необхідних для започаткування власної справи, а також можливостей грантової підтримки та програм працевлаштування.
Актуальна дискусія, обмін досвідом, гостинність колег залишила у студентства найприємніші враження. На згадку всі учасники отримали сертифікати.
Переконані, що традиції, запроваджені сьогодні, неодмінно знайдуть своє продовження, адже фінансова обізнаність молоді є запорукою успішного майбутнього України.
 
Більше фото на наших сторінках у FacebookTelegram та Instagram

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Павла Скоропадського, 2

  • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…