Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Працевлаштування

  З метою працевлаштування випускників в коледжі створено підрозділ щодо сприяння працевлаштуванню, ведеться регулярна співпраця з міським, районним та обласним центрами зайнятості, організаціями та підприємствами, в яких проходять виробничу практику студенти з подальшим їх працевлаштуванням. Створено банк потенційних роботодавців.

   У своїй діяльності Відділ керується Конституцією України, Кодексом законів про працю України, Законом України “Про вищу освіту”, іншими нормативно-правовими актами, які регламентують працевлаштування випускників вищихнавчальнихзакладів, наказами директора, Положенням про Коледж та Положенням пропідрозділ.

Порядок створення  підрозділу:

   Штат підрозділу складається з заступника директора з навчальної роботи; завідувачів відділеннями; голів циклових комісій; голови студентського профспілкового комітету; інспектора з кадрів; спеціаліста з працевлаштування.

 Метою створення Відділу є підвищення умов для ефективної реалізації права студентів і випускників на працю, сприяння забезпеченню випускників першим робочим місцем, підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Завданнями відділу є:

  1. Проведення постійного аналізу попиту і пропонування на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює наш заклад;
  2. Налагодження співпраці з державною службою зайнятості, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників і студентів;
  3. Координація дій з центральними та місцевими органами виконавчої влади, службами зайнятості і підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) щодо оптимального узгодження реальних потреб ринку праці та ринку освітніх послуг;
  4. Інформування випускників і студентів університету про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці (спеціальності);
  5. Здійснення спільно з державною службою зайнятості моніторингу працевлаштування випускників за місцем їх проживання. Подання державній службі зайнятості за місцем проживання випускника, y якого питання працевлаштування залишається невирішеним, відомості про нього (за його згодою) та спільний з державною службою зайнятості пошук першого робочого місця.

Відділ розміщений  на першому поверсі, каб. № 7

З метою підвищення конкурентоспроможності випускників для студентів за участю фахівців центру зайнятості проводять семінари з питань формування у студентів навиків з техніки самостійного пошуку роботи, консультування студентів з питань планування професійної кар’єри, працевлаштування в сучасних умовах  тощо.

Студенти розглядають особливості вдалого проходження співбесіди під час працевлаштування, знайомляться зі структурою нормативно-інформаційної бази центру зайнятості.

В розрізі  навчальних дисциплін «Українська мова за професійним спрямуванням»  та «Основи правознавства» студенти вивчають та набувають практичних навичок з тем: «Складання резюме», «Ведення ділової телефонної розмови з роботодавцем», «Умови укладання трудового договору», «Особливості праці молоді».

 Викладачами коледжу  при викладанні дисциплін використовуються такі інноваційні підходи, як ділові ігри, ситуації з умисно запланованими помилками, інформаційний моніторинг та тренувальні вправи практичного спрямування.

 ТЕЛЕФОНИ ЦЕНТРІВ ЗАЙНЯТОСТІ

Кам‘янець-Подільський МЦЗ (249)3-33-83;3-32-74

Кам’янець-Подільський РЦЗ (249) 5-00-12; 9-12-14

Безкоштовний сервіс http://neuvoo.com.ua/uk  який дає змогу швидко та самостійно шукати роботу.

 

RIBAS

 

ПАКТ

 

 

 

ПЕКАРНЯ

 

 

АТБ 

 

ХЛІБНА ГІЛЬДІЯ

 

КОРЧМА "ТРИ СТАВКИ"

 

ТДВ "АДАМС"

 

ГОТЕЛЬ_РЕСТОРАННИЙ КОМПЛЕКС "BeSt"

 

МЕРЕЖА ЛАНЕТ

 

ПІЦЕРІЯ "МакСмак"

 

ПІЦЕРІЯ "СИНЬЙОР ПОМІДОР"

 

ПрАТ "Хмельницька маслосирбаза"

 

ТДВ "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ"

 

ПІДПРИЄМСТВО ХЛІБОПЕКАРСЬКОЇ ГАЛУЗІ БУКОВИНИ

 

КАФЕ

КАФЕ

ПІДПРИЄМСТВО ПП КОЧМАН В.В.

ПІДПРИЄМСТВО ФОП ВОЙЦІХОВСЬКИЙ Е.С.

ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ "ТРЕМБІТА"

ГОЛУБІ ДАЛІ

 

 

 

Ми на карті

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

  • Teл: +38 (03849) 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…