Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Циклова комісія фізико-математичних дисциплін

Історія циклової комісії фізико-математичних дисциплін

 

«Математика  вчить  мислити й  разом  з тим  

вселяє віру  в безмежні  сили людського розуму.»

                                   В.О Сухомлинський

     Циклова комісія фізико-математичних дисциплін створена в липні 1944 року. Історія циклової комісії розпочалася  раніше ніж  історія  коледжу, раніше-технікуму харчової промисловості.

     У 1961 році технікум харчової промисловості переїхав з м. Київ у м. Кам'янець-Подільський та 1 жовтня у ньому розпочалися заняття. Головою комісії фізико-математичних дисциплін стала Думанська Ромуальда Андріївна, яка 18 років очолювала її, згуртувавши колектив викладачів-однодумців. У різні роки комісію фізико-математичних дисциплін очолювали Романова Алла Ульянівна, Трачук Діана Володимирівна, Форкун Валентина Петрівна, Твариньска Тетяна Миколаївна. З січня 2008 року циклову комісію очолює  Чаплигіна Тетяна В’ячеславівна.  За час існування комісії фізико-математичних дисциплін у ній віддано працювали педагоги: Думанська Р.А., Трачук Д.В., Довганюк В.О., Грех Н.П., Манжуловська Т.Є., Манжуловський О.Ф., Романова А.У., Колісник Л.С., Добровольська Е.Д., Щетинська К.Д., М’яскалюк Л.І., Лучик С.Д., Вечір Т.П., Васильковська Л.Б., Форкун В.П., Бевз О.Є., Тваринська Т.М., Рокіцька У.В.

      Протягом всього періоду свого існування комісія наполегливо працює над підготовкою нового покоління спеціалістів, які поряд з отриманням глибоких знань були б здатні до творчої професійної діяльності, вміли не тільки виявляти проблеми, але й знаходити їх вирішення. До складу циклової комісії входять висококваліфіковані, досвідчені та професійні  педагоги , які забезпечують теоретичну та практичну підготовку студентів: Чаплигіна Т.В., Семенишен О.М., Килимник С.М., Мельник Л.В., Дудіна Н.В., а також лаборанти Караваєв А.О. та Іващишена О.В.

     Циклова комісія фізико-математичних  дисциплін здійснює систематичну навчально - виховну роботу із обдарованою молоддю. У комісії працює предметні гуртки з математики, фізики та електротехніки.  Викладачі комісії  беруть активну участь у  підготовці студентської  молоді  до  міських та обласних олімпіад з математики та фізики, а також неодноразово були нагороджені почесними грамотами за підготовку призерів цих олімпіад.

    Головна мета роботи циклової комісії фізико-математичних дисциплін полягає у розвитку логічного мислення студентів, їх здатності до аналізу ситуації та вмінню приймати раціональні рішення, підвищенні успішності студентів та поліпшенні якості підготовки висококваліфікованих  спеціалістів, здатних у нелегких соціально-економічних умовах вирішувати питання різноманітної складності. Досягнення цієї мети ЦК здійснює шляхом:

  • навчальної роботи, спрямованої на вдосконалення змісту освіти та навчання і виховання студентів;
  • методичної роботи кожного викладача – члена комісії; 
  • підвищення кваліфікаційного рівня викладачів, застосування нових педагогічних технологій; 
  • вдосконалення навчально-методичної бази та розробки методичних рекомендацій з використанням наочних посібників та технічних засобів;
  • організації самостійної роботи студентів.

     Циклова комісія забезпечує викладання таких предметів (дисциплін) як: математика, фізика, астрономія, вища математика, теорія ймовірностей та математична статистика, дискретна математика, загальна фізика, основи електротехніки, електротехніка та основи електроніки, електротехніка та електрообладнання.

   Діяльність комісії фізико-математичних  дисциплін – це напружена праця згуртованого колективу викладачів , спрямована на подальше формування і вдосконалення науково-методичної бази коледжу для забезпечення  високоякісної  підготовки студентської молоді.

 

ІСТОРІЯ

 

ДУДІНА

Наталія Віталіївна

спеціаліст першої категорії

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Працює у коледжі з 2005 року

 Освіта:

2005 рік – Кам’янець-Подільський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти, математика та основи інформатики», кваліфікація вчитель математики та основ інформатики.

Працює над проблемою «Самостійна робота, як засіб удосконалення математичної підготовки студентів».

В 2015 р. нагороджена почесною грамотою за багаторічну сумлінну працю з підготовки висококваліфікованих спеціалістів, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди свята – Дня працівника харчової промисловості.

Викладає предмет «Математика»,  дисципліни «Вища математика», «Дискретна математика».

 

 

 

    

 

  

КИЛИМНИК

Сергій Миколайович

к.п.н, спеціаліст вищої категорії

 

 

 

Викладач працює у коледжі з 2006 року

Освіта:

1993 рік –Кам'янець-Подільський державний педагогічний інституту ім. В.П. Затонського за спеціальністю «Вчитель фізики, інформатики та обчислювальної техніки»

2009 рік –Кам'янець-Подільський національний університет ім. І.Огієнка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика»

2017 рік – Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук

З 2010 по 2014 рік виконував обов'язки голови профкому коледжу 

Викладає предмети «Фізика», «Астрономія», дисципліни «Фізика», «Основи електротехніки».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МЕЛЬНИК

Лілія Василівна

спеціаліст першої категорії

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Працює у коледжі з 2005 року

Освіта:

2004рік – Кам’янець-Подільський державний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика і основи економіки», кваліфікація вчитель математики та економіки.

 Працює над проблемою застосування інтерактивних технологій у процесі навчання математики у коледжі з урахуванням індивідуальних особливостей студентів.

У жовтні 2015 року Радою директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Хмельницької області Лілію Василівну було нагороджено грамотою за багаторічну сумлінну працю, високу педагогічну майстерність та з нагоди Дня працівників харчової промисловості.

Викладає предмет «Математика», дисципліни «Вища математика», «Теорія ймовірностей та математична статистика»

 

 

 

  

 

СЕМЕНИШЕН

Олег Михайлович

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

 

 

Викладач працює в коледжі з 1985 року

Освіта:

В 1980 році  - Кам'янець–Подільський педагогічний інститут ім. В.П. Затонського за спеціальністю «Математика і фізика», кваліфікація вчитель математики і фізики.

Є автором та співавтором навчальних програм 1998, 2002, 2003р. з електротехніки, які були видані Навчально-методичним центром України по підготовці молодших спеціалістів.

У період з 2003 по 2007 рік виконував обов'язки голови профкому коледжу. Створив лабораторію електротехніки і основ електроніки. Готує призерів міської олімпіади з фізики.

Викладає такі предмети: «Фізика», «Математика», «Астрономія», дисципліни «Електротехніка і електрообладнання», «Основи електротехніки та електроніки», «Електротехніка».

 

 

  

 

ЧАПЛИГІНА

Тетяна В'ячеславівна

спеціаліст вищої категорії, викладач методист

e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

 

 

 

 

У коледжі працює з 1993 року

Освіта:

  1992 рік – Кам'янець–Подільський педагогічний інститут ім. В.П. Затонського за спеціальністю «Математика», кваліфікація  вчитель математики, інформатики та обчислювальної техніки (диплом з відзнакою).

  2004 рік –Магістратура  Кам'янець-Подільського державного університету  за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика», кваліфікація  викладач  математики  (тема магістерської роботи: “Проекційно-ітеративний метод та його модифікації”).

  З січня 2008 року очолює ЦК фізико-математичних дисциплін коледжу  та  є головою  методичного  об'єднання математиків  ВНЗ І-ІІ рівня  акредитації м. Кам'янець-Подільського. Неодноразово нагороджувалась подяками, дипломами та почесними грамотами Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівня  акредитації  Хмельницької області, департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Кам’янець-Подільського міського методичного об’єднання  за підготовку призерів міських та обласних олімпіад з математики, а також за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, високі результати у науково-методичній  роботі та впровадження інноваційних методик .  Отримувала свідоцтва про участь у виставці передового педагогічного досвіду і творчості молоді НМЦ по підготовці молодих спеціалістів Міністерства аграрної політики України.

   Викладач є автором навчальних програм з дисциплін: «Вища математика», «Теорія ймовірностей та математична статистика».  Ініціювала створення  кабінету  вищої математики та втілила цей намір у життя.

   Викладач приділяє велику увагу  роботі  куратора групи,  займається самоосвітою, постійно підвищує свій професійний рівень, працює над методичними розробками, успішно  проводить відкриті уроки та виховні заходи. Працює над проблемою активізації пізнавального інтересу та  діяльності студентів у процесі вивчення математичних дисциплін.

    Викладає предмет «Математика», а також  навчальні дисципліни  «Вища математика» та «Теорія ймовірностей та математична статистика»

 

 

 

 

 

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…