Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Halloween

01 November 2019

 

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада світ відзначає «Halloween» - одне з найдавніших свят у світі. У цьому дивному святі переплелися кельтська традиція вшановування злих духів і християнська - поклоніння всім святим. Не так давно цей звичай прийшов і в Україну. Більшість молоді з нетерпінням чекає, щоб побешкетувати і розважитися. 

      Наймістичніше та  найстрашніше свято  – День всіх святих або «Halloween», яке виникло на території Великобританії та Франції завітало і в український гуртожиток коледжу харчової промисловості. Відьми, зомбі, вампіри, скелети, просто монстри були гостями цього свята. Скільки щастя і гордості викликає відчуття, коли ти, одягнений в свій «темний» костюм, виходиш на люди! Святом править гарний настрій. Звідусіль лунає сміх, і тобі з усіх боків весело підморгують спалахи камер.

В ході святкової дискотеки провели конкурс на найоригінальніший костюм. Ну і звичайно – традиційний похід переодягненої групи людей кімнатами гуртожитку з відомою фразою: «Солодощі або життя!». Атмосфера свята, таємнича музика та чудові костюми змусили перенестись у світ містичного настрою навіть найбільшого скептика.

Чому свято «Halloween»  так подобається студентам? Можливо, тому, що в колообігу схожих днів людям не вистачає веселощів. Можливо, тому, що це повертає студентів у веселе та безтурботне дитинство. Можливо, тому що це час, коли ми можемо побути кимось іншим, робити те, що нам хочеться, знаючи, що завтра ніхто не впізнає нас. Так чи інакше, але «Halloween»  дає нам можливість бути вільними.

 

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…