Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Стежками Олекси Довбуша

27 September 2019

 

Як можна мріяти про своє щасливе майбутнє, не вивчаючи своєї історії? Саме тому студенти 911, 912, 941 та 421 груп відвідали 21.09-22.09.2019 мальовничі Карпати та столицю Київ – чарівні куточки нашої країни. Вражень багато, але найбільше з них те, що призвело до висновку - впродовж століть наш народ  змушений відстоювати  свою незалежність та свободу.

25.09.19  Куратори 911 та 912 груп (викладачі ЦК інформаційних технологій та фізико-математичних дисциплін Чаплигіна Т.В. та Городинська Л.М.) провели  виховний захід  «Стежками Олекси Довбуша», під час якого пригадали історію життя цієї легендарної особистості, почуту в Карпатах, а також презентували студентам 911, 912, 941 та 421 груп спектр кінострічок, присвячених Олексі Довбушу. В першу чергу  це фільм Віктора Іванова «Олекса Довбуш», знятий на кіностудії О.Довженка в 1959 році. Також студенти переглянули  трейлер сучасної  історичної кіноепопеї «Легенда Карпат», в якій знялися  в головних ролях лідер рок-гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин та співачка Марія Яремчик. В Україні фільм Сергія  Скобуна вийшов в прокат 29 березня 2018 року.

Наостанок студенти  переглянули фрагмент науково-історичної  передачі «У пошуках істини» (канал СТБ), у якій ведучій  В’ячеслав Гермаш ґрунтовно висвітлює обставини життя та діяльності «українського Робін Гуда»

Виховний захід викликав неабиякий інтерес до історичних подій, пов’язаних з постаттю Олекси Довбуша, а також став гарним підсумком подорожі студентів до Українських Карпат.   

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…