Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Відкритий урок

25 September 2019

 

   В цикловій комісії механічних дисциплін проведено відкрите заняття з дисципліни «Механізація вантажних і транспортних робіт на холодильниках» для студентів четвертого курсу спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування». Заняття підготував і провів викладач Марисик Володимир Іванович 23 вересня 2019 року. 

Тема заняття «Елеватори». Заняття проведене з використанням наочності, відеоматеріалів, студенти активно приймали участь в обговоренні питань використання елеваторів на основі отриманих знань та навичок  в процесі проходження експлуатаційно-ремонтної  практики на підприємствах, де використовують холод для оброблення та зберігання харчових продуктів. Особливу увагу викладач приділив аспекту обслуговування устаткування в умовах знижених температур. На занятті застосовані педагогічні інновації стосовно комплексного використання між предметних зв’язків з метою систематизації  знань і навичок та формування якісно  нових практичних  умінь. 

На фото  Викладач Марисик В.І. з студентами 441 групи.

 

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…