Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Лист подяка

25 September 2019

 

Відповідно до Календарного  плану  фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  на  2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки  України від 22.12.2018 № 1445,  на виконання листів Комітету з фізичного виховання та  спорту Міністерства освіти і науки України від 26.07.2019 № 02.02-14/587,  від 11.09.2019 № 02.02-14/683  20 вересня 2019 року у закладах вищої освіти незалежно від форм власності та рівнів акредитації організовані та проведені спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі  заходи до Міжнародного дня студентського спорту.   

       До спортивних заходів були залучені адміністрації закладів вищої освіти, викладачі, дитячо-юнацькі спортивні школи області, місцеві органи державної влади, ветерани спорту, відомі спортсмени, учасники бойових дій АТО/ООС тощо.

     Під час святкування Міжнародного дня студентського спорту були проведені різноманітні квести та батли, вікторини  та конкурси на спортивну тематику, показові виступи та майстер-класи провідних та відомих спортсменів-студентів, призерів олімпійських ігор, масовий забіг на коротку дистанцію, рухливі  ігри, змагання з видів спорту, флешмоб  з «Берпі» та флешмоб з «Jump Squats» - стрибок з напівприсяду.

     У Заходах  до Міжнародного дня студентського спорту у Хмельницькій області брали участь 2 800 студентів із 17 закладів освіти.

      Враховуючи вище зазначене, Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює щиру вдячність Вам за своєчасну надану інформацію  відео та фотоматеріали про проведення спортивно-масових заходів серед студентів до Міжнародного дня студентського спорту в Україні. Щиро дякуємо за допомогу у формуванні зведеного звіту по Хмельницькій області про проведення заходів.

 

        За пропаганду здорового способу життя, формування  широкого  залучення студентської  молоді до регулярних  занять  фізичною  культурою та спортом, за  надання  можливості студентам спробувати  себе  у різноманітних  рухових активностях, популяризацію та подальший розвиток студентського спорту у Хмельницькій області дозвольте оголосити ПОДЯКУ

Image Gallery

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…