Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Екологічна безпека

14 June 2019

 

12.06.2019 року Чаплигіна Тетяна В’ячеславівна (голова циклової комісії фізико-математичних дисциплін, викладач-методист) провела відкритий виховний захід «Екологічна безпека та сталий розвиток – основа нашого майбутнього» зі студентами трьох академічних груп спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» (911, 921) та 142 «Енергетичне машинобудування» (411).

Метою даного виховного заходу є ознайомлення студентів з сучасною екологічною ситуацією у світі та Україні. Наскрізна лінія «Екологічна безпека та сталий розвиток» націлена на формування в студентів соціальної активності, відповідальності  та екологічної свідомості, готовності брати участь у вирішенні питань збереження довкілля і розвитку суспільства, усвідомлення важливості сталого розвитку для майбутніх поколінь.

Питання, розглянуті на заході, вкрай важливі: ТОП-10 найбільш екологічних країн світу, найболючіші екологічні проблеми світу та України (причини та їх наслідки в майбутньому), а також способи розв’язування даних проблем у найбільш благополучних країнах світу (Швейцарія, Швеція, Ізраїль, Фінляндія, Норвегія, США, Сінгапур, Японія тощо). Цікава розповідь супроводжувалася кадрами мультимедійної презентації та великою кількістю відео-фрагментів, які наочно демонстрували студентам суть питання. Також, було проведено соцопитування серед студентів, результат якого викликав жвавий інтерес присутніх: «Чи турбує тебе екологічна ситуація в Україні?» та «Як, на твою думку, можна змінити екологічну ситуацію в Україні на краще?». Відповіді продемонстрували, щодо питань екології ставлення студентів не байдуже, але просвітницька робота серед молоді вкрай необхідна. Серед студентів виникла ініціатива проводити щорічно екологічні акції по прибиранню навколишньої території коледжу, а також рідного міста.

Захід проведено на високому науково-методичному рівні. Його зміст та форма проведення були цікаві і студентам, і присутнім викладачам.

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…