Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Кращий технік-технолог

31 May 2019

 

28-29 травня 2019 р. на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів завершився щорічний конкурс серед студентів коледжів НУХТ «Кращий технік-технолог хлібопекарського та кондитерського виробництв», який цього року проводився з нагоди 135-річчя НУХТ, традиційно за підтримки ректорату та керівництва виробничого цеху №7 ПАТ «Київхліб».

Конкурс складався з трьох етапів.

На першому етапі випробувань студенти мали у виробничих умовах підтвердити свої знання вирішенням виробничих завдань, запропонованих фахівцями галузі. Цей етап відбувся у виробничому цеху № 7 ПАТ «Київхліб».

На другому етапі учасники представляли домашнє завдання – торт «Медовий». Конкурсанти мали представити вироби та розповісти про історію виникнення та рецептуру.

Домашнє завдання оцінювалося за номінаціями: оформлення, смакові властивості, презентація, загальне враження. Членами конкурсної комісії другого етапу були завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, професор Володимир Ковбаса, професор Віра Юрчак, доценти Наталія Фалендиш, Юлія Камбулова, Лариса Михонік, Інна Зінченко.

Третій етап конкурсу полягав у вирішенні теоретичних задач з технології хлібопекарського і кондитерського виробництва.

Студенти коледжу Тетяна Дайнеко та Ірина Заїка показали високі результати при вирішенні теоретичних і практичних задач, а також під час представлення домашнього завдання.

Рішенням комісії грамотами у номінаціях відзначили:

«Високий рівень теоретичної та практичної підготовки» – студентів Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості Тетяну Дайнеко та Ірину Заїку;

Диплом за І місце отримала команда Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості.

За ґрунтовну підготовку студентів до участі  у конкурсі викладачів технологічних дисциплін Тетяну Федорову і Наталію Павельчук відзначено грамотами .

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…