Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Мітинг

08 May 2019

 

8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять загиблих воїнів, жертв війни, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Ми намагаємось утверджувати традицію відзначення цих днів у європейському дусі «не святкуємо, а вшановуємо», а молодому поколінню прививати історичну пам’ять. Бо поки традиції війни живі у наших серцях, допоки пам’ять про полеглих теж живе.

08.05.2019р. в рамках декади циклової комісії суспільних дисциплін відбувся мітинг пам’яті та примирення з нагоди відзначення 74-річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Студенти, викладачі коледжу долучились до даної акції, вшанували подвиг воїнів, увічнили пам’ять героїв війни, покладанням квітів на їх могили.

Вічна пам’ять полеглим у Другій світовій війні та слава живим ветеранам!

 

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…