Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Писанка мальована

25 April 2019

 

Писанку нині вважають зразком декоративно-прикладного мистецтва. Традиція розмальовувати  писанки є практично у всіх народів. Українська писанка – найунікальніший витвір української культури. Вона є символом Великодня – свята, коли воскресає природа, коли відроджується все живе для продовження життя на землі.

24 квітня мешканці гуртожитку завітали на виховний захід  «Писанка мальована, з любов’ю подарована», щоб дізнатися  про особливості національних традицій, пов’язаних з святкуванням Великодня в Україні.

Вихователі Дудіна Н.В.  та Дурнєва С.Д. на зустріч  запросили  майстра ДНЗ «Подільський центр» ПТО Остапович Ольгу Петрівну.

Викладач розповіла про знаки-символи писанок, демонструючи їх зображення на екрані за допомогою мультимедійного  проектора. З’ясувалось, що орнаментів писанки безліч. Вони пов’язані з оспівуванням землі, небесних світил, води, знарядь праці, із звичаями та обрядами, з місцевою рослинністю.

А далі почалось феєричне дійство, коли кожен з присутніх, затамувавши подих, розписував писанку тонкою металевою трубкою-писачком, занурював яйце у різні фарби, щоб утворилось справжнє диво – Великодня писанки, символ життя, оберіг, невід’ємна частина Великоднього свята.

Всі християни на земній кулі святкують Пасху, Великдень.

Щиро вітаємо усіх зі Світлими Великодніми святами! Зичимо добра, злагоди, достатку. 

 

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…