Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

День відкритих дверей

15 April 2019

 

12 квітня Кам’янець-Подільський коледж харчової промисловості НУХТ вкотре відчинив двері майбутнім вступникам.

Програма заходів до Дня відкритих дверей цьогоріч була надзвичайно насичена, цікава та інформативна. Кожна циклова комісія доклала максимум зусиль та підготувала низку заходів аби якнайкраще продемонструвати переваги навчання в коледжі.

Школярі отримали можливість поспілкуватись із викладачами та студентами коледжу, ознайомитись із навчально-матеріальною базою коледжу, здійснити екскурсію затишними аудиторіями, взяти участь у різноманітних програмах, заходах та майстер-класах, а також отримати відповіді на усі важливі запитання.

Гостей радо зустрічала арт студія коледжу «Феєрія денс».

Завітавши до аудиторій відділення харчових технологій, майбутні вступники мали змогу спостерігати за технікою карвінг, процесом приготування смачного кулішу та піци, а також ажурних різнокольорових млинців з різноманітними топінгами.

Гості відвідали майстер-клас по сервіруванню столу і складанню серветок, виставку-презентацію «Десертний стіл».

Неабиякі емоції та цікавість у школярів викликав майстер-клас «Від смачного до корисного», оскільки вони мали змогу не лише спостерігати за різними технологічними процесами, але й брати активну участь у них під керівництвом студентів нашого коледжу.

Формування здобних булочок, випікання хлібобулочних виробів з використанням нетрадиційної сировини, виготовлення цукерок, оформлення імбирних пряників – кожен школяр обрав для себе майстер-клас, який його найбільше зацікавив, спробував себе у ньому, і, зрештою, продегустував смачні хлібобулочні та кондитерські вироби.

Інженерно-економічне відділення презентувало відео-ролик «Наші випускники – наша гордість», фотовиставку і відеоролик про навчання та дозвілля студентів економічних спеціальностей. Студенти економічного фаху зацікавили майбутніх вступників розважально-інтелектуальною грою «Найрозумніший абітурієнт», а також запросили усіх охочих до імпровізованої економічною кав’ярні.

Викладачі циклової комісії механічних дисциплін організували цікаву виставку та екскурсію до виробничих майстерень коледжу «Подорож в світ техніки».

Циклова комісія інформаційних дисциплін гостинно запросила на ознайомлення з програмними продуктами студентів спеціальності «Комп’ютерні науки», запропонувала відео-презентацію «Інформаційні технології – технології майбутнього», зацікавила майбутніх програмістів конкурсом «Кращий програміст – абітурієнт».

Така сучасна та важлива на сьогодні галузь як хімічна не залишилась осторонь. Студенти коледжу продемонстрували хімічні досліди  та експерименти, а також запропонували  презентацію «Значення хімічної галузі в харчовій промисловості».

Цікавими були і спортивні заходи:

  • тенісний турнір з командою с.Кам’янка;
  • показові виступи з воркауту;
  • показова гра з волейболу;
  • турнір з волейболу з командою с.Панівці;
  • турнір з волейболу з командою ЗОШ №13.

Отже, майбутні вступники та їх батьки отримали безліч позитивних вражень та емоцій, вичерпну інформацію щодо переваг навчання та перспектив саморозвитку та самореалізації в коледжі, а також запрошення вступати до Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ.

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…