Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Профорієнтація

12 April 2019

 

В рамках профорієнтаційних заходів циклової комісії фізико-математичних дисциплін, студенти 941 групи  (куратор Т.В. Чаплигіна) відвідали школи, в яких навчались до вступу в коледж.

Студенти Плаксивий В., Погірке Т., Кордонський Д., Гончарук О., Миць Ю., Заплацінський І. та Шерешова І. виконали приємну місію – передали подяки від коледжу педагогічним колективам Борщівської та Голозубинецької  ЗОШ І-ІІІ ступеня, НВК Михайлівська ЗОШ І-ІІ ступеня, Великокарабчиївської та Куражинської ЗОШ І-ІІ ступеня, ЗОШ І-ІІІ ступеня №15 та №10 (м Кам’янець-Подільський).

Студенти-старшокурсники розповіли про навчання в коледжі, умови проживання в гуртожитку та інфраструктуру біля нього, студентське самоврядування та дозвілля. Майбутні абітурієнти мали змогу отримати  відповіді на всі запитання, які виникли  в них, а також отримали друковані рекламні матеріали та запрошення на День відкритих дверей 12 квітня 2019 року.

 

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…