Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Профорієнтація

25 March 2019

  

25 березня 2019 року викладачі комісії філологічних дисциплін Загоруйко І.І., Залевська Н.С., а також студенти 911 групи з метою профорієнтаційної роботи відвідали загальноосвітні школи І-ІІ ступенів сіл Кам’янка, Підзамче та ТОВ «Міськтепловоденергія».

При проведенні профорієнтаційних заходів використовували цільові буклети, плакати, оголошення та відео інформативні матеріали, також було проведено анкетування потенційних абітурієнтів.

Викладачі надали вичерпну інформацію про напрями та спеціальності, за якими здійснюється підготовка в коледжі, про правила та терміни прийому до коледжу, про перспективи вдосконалення та професійного зростання, а також можливості працевлаштування. Учнів цих шкіл було запрошено на День відкритих дверей, який відбудеться 12 квітня 2019 року.

Агітація вступу до коледжу не обмежилась розповіддю та рекламним фільмом, було поставлено ряд запитань від зацікавлених юнаків та дівчат.

Зустрічі були приємними та позитивними, сподіваємось, що талановита молодь й надалі вступатиме до Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості – одного з найкращих закладів регіону!.

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…