Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Кобзар

11 March 2019

  

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. У його особі український народ ніби об'єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштовував свою ліру поет, тому й оживало в його полум'яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу.

Саме задля  вшанування пам'яті великої та невмирущої слави українського народу - Тараса Григоровича Шевченка  викладачі української мови та літератури Коваль Т.А., Залевська Н.С. разом зі студентами 411,311,811 груп провели відкритий виховний захід «Мандрівка сторінками Шевченкового дитинства». Метою заходу було розширити знання студентів про життя та творчість Т.Г. Шевченка, сприяти вихованню національної самосвідомості; формувати у молоді уміння працювати в команді; розвивати здатність до взаємодії; формувати громадянську і загальнокультурну компетентності, бажання читати твори Т.Шевченка; збагачувати словниковий запас; розвивати творчі здібності, музичний слух; виховувати почуття гордості за Україну.

Студенти декламували вірші поета, змагалися у квест-вікторині, поглибили свої знання, переглядаючи відео-презентації, переможці отримали призи.

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ та його національного генія – Т.Г. Шевченка.

 

 

 

 

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…