Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Ми - програмісти

07 March 2019

  

 6 березня в рамках декади циклової комісії інформаційних дисциплін було проведено відкритий виховний захід «Ми –програмісти» з метою допомогти студентам у визначенні цілей на майбутнє, мотивувати їхню подальшу навчальну діяльність у обраній професії, розширити знання студентів про професію програміста, яка на сьогодні має сталий попит на ринку праці, розвивати ділові якості, критичне ставлення до себе, до своїх можливостей, до дійсності, виховувати бажання працювати, не лінуватися, виховувати шанобливе ставлення до обраної професії.

Традиційно найкращі результати та навики продемонстрували студенти-випускники 941 групи. Зокрема, Богушу Дмитру не було рівних в швидкості набору тексту (357 с/хв), а Сабадаш Владислав був найуспішніший в конкурсі на збірку мережевого кабелю категорії 5Е.

Активними були студенти 931 групи, зокрема:  представили відео про життя програмістів, а студети Оліяр Микола, Тимінський Влад і Буртняк Олександ розважали аудиторію своїми жартами.

Виховний захід вели студенти 921 групи Долиняк Олег та Рибарчук Марина.

 

 

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…