Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Кращий технолог

14 December 2018

  

В Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ на відділенні харчових технологій проходив конкурс на кращого технолога серед випускних груп – 041 та 042 спеціальності «Виробництво харчової продукції».

У І етапі конкурсу (виконання тестових завдань на комп’ютері) взяли участь студенти 041 групи – Луценко Аліна, Федорова Анастасія, Бомк Аліна, Рябий Ілля, Степанюк Катерина; 042 групи – Станіславський Вадим, Шипілов Віктор, Дудчак Олександр.

З результатами 50-53 бали із 60 можливих конкурсанти перейшли до ІІ етапу (рішення задач, теоретичний опис технології приготування, правила подачі страви з риби, використовуючи нову сировину та інноваційні техніки). У ІІ етапі конкурсу змагались студенти – Федорова Анастасія, Луценко Аліна, Станіславський Вадим та Шипілов Віктор.

У ІІІ етапі (приготування і подача авторської страви з овочів) виборювали перемогу Шипілов Віктор та Станіславський Вадим.

За результатами конкурсу кращим технологом спеціальності «Виробництво харчової продукції» визнано  студента 042 групи Станіславського Вадима.

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…