Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Квест

22 November 2018

  

 

 Економічна освіта в Україні набуває свого розвитку. Одночасно зростають і вимоги до неї. Тому дедалі частіше при вивченні економічних дисциплін доводиться відходити від використання традиційних форм навчання, їхнє місце займають інші – активні методи та форми навчання.

  Ділові інтерактивні ігри в практиці застосовуються досить давно, але досвід останніх років підтвердив, що їх використання дає змогу наблизити студентів до реальних життєвих ситуацій, отримати не лише пізнавальний ефект, а й емоційне задоволення від процесу.

 21  листопада 2018 року викладачем економічних дисциплін Бурденюк С.В. було проведено відкритий виховний захід:  Квест «У пошуках професійних знань».

Мета заходу – виявити знання студентів з економічних та облікових дисциплін, виховувати спостережливість, уміння відстоювати власну думку, уміння працювати  в групі; розвивати комунікативні вміння  студентів, відповідальність за роботу в команді, професійні  інтереси  і переваги; виховувати економічну  культуру,  професійну майстерність, інтерес та любов до майбутнього фаху.

     Квест полягав в розгадуванні різноманітних загадок, пошуку відповідей на запитання, виконанні завдань і проходив в 5 турів:

  1. Бліц – опитування «Ходяча енциклопедія»;
  2. Зрозумій мене;
  3. Шифрувальник;
  4. Селфі « У пошуках бази практики»;
  5. Чарівна скринька.

      В ході квесту з'ясувалось, що гра не тільки дає можливість  перевірити рівень знань та ерудицію студентів, а ще є прекрасним тренінгом пам'яті, логічного мислення, поле для творчості мислячим людям. Наші студенти вміло застосовували здобуті знання і у складних ситуаціях  знаходили правильний вихід.

    Квест «У пошуках професійних знань» пройшов жваво, цікаво, динамічно та змістовно. Команди були нагороджені грамотами та отримали солодкі подарунки.  

 Отже,  маємо такі результати: 1 місце посіла команда 831 групи, 2  місце команда 331 групи і 3 місце посіла команда 731 групи. Вітаємо команду-переможця і бажаємо нових досягнень.

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…