Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Кулінарне мистецтво

23 October 2018

  

19 жовтня 2018 року на базі Луцького коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся IV Міжнародний етнофестиваль кулінарного мистецтва.

Студенти Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ прийняли участь в складі команди «Кам’янчани» Станіславський Вадим студент 041 групи та Гораш Ольга студентка 032 групи спеціальності «Виробництво харчової продукції», в супроводі викладачів технологічних дисциплін Нефедової Ганни Михайлівни та Нефедова Артема Ігоровича.

Завданням етнофестивалю кулінарного мистецтва було:

  • приготування страви з риби за власною рецептурою та її подача;
  • приготування та подача вареників за власною рецептурою;
  • виготовлення картини-композиції з овочів та фруктів, використовуючи техніку карвінгу.

Студент Станіславський Вадим приготував страву «Риба в кокосовій стружці з карамелізованими овочами» та «Панські вареники» з вишнею, тісто яких було замішане на шампанському, а подані з киселем.

Студентка Гораш Ольга виготовила картину композицію з різних видів цибулі, зелені, моркви та журавлини, використовуючи техніку карвінгу.

Результати робіт гідно оцінені в номінації «За оригінальність подачі страв та карвінгу».

 

 

 

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…