Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Привітання

29 December 2017

  

Шановні колеги, шановні працівники, дорогі студенти!

Рік, що минає, був для усіх нас роком надій та переживань, праці та старань, радості та розчарувань та, насамперед, роком змін. Цього року ми дали про себе знати усьому світу, показали, що ми ростемо, розвиваємось, що ми прозорі та спраглі до змін на краще. Ми з вами втілили у життя не один проект, та ще більше запланували, адже масштабні зміни не проходять за один рік.

Я справді пишаюсь своєю, вашою та НАШОЮ роботою. Щиро дякую усім, адже тільки разом ми сила! 2017 рік був роком виборів директора. Такий стан є непростим у житті кожного колективу. Але наш колектив пройшов його відповідально, показавши при цьому мудрість, згуртованість. У новому 2018 році на нас чекають нові виклики, але й нові звершення. Переконаний, що ми успішно впораємося з усіма завданнями, що їх ставитиме перед нами життя.

Проте, окрім життя коледжу, є у нас з вами ще і своє, особисте, домашнє  життя. У Новому  році бажаю вам сімейного затишку, душевного  тепла,  мирного неба, здорового тіла та духу, а також простого людського щастя. Бажаю гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

Також вітаю усіх християн з великим прийдешнім святом – Різдвом Христовим. Христос прийшов у наш світ, щоб нести світло та вчення, щоб достукатись до наших сердець та навчити жити правильно. Тож бажаю Вам Божого покровительства! Нехай світло веде вас по життю!

 

Директор  Віктор Федорів

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

  • Teл: +38 03849 7-47-72
  • Email: kpkhp@i.ua

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…