Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

День Св. Миколая

21 December 2017

  

  Незважаючи на безліч свят, кожен для себе зможе виділити лише декілька з них, що дійсно будуть святкуватися з усією душею. Адже не дарма кажуть, що свято приходить тільки туди, де його по-справжньому чекають і відчувають.  Все ближче і ближче наближаються різдвяні і новорічні свята, які несуть з собою радість, очікування дива, чогось прекрасного і казкового… А що ви згадуєте, коли чуєте «Новий рік»? Зиму, сніг, мандарини ... і, звичайно, Ялинку! Гарну, яскраву, новорічну ялинку.  Кожен з нас, не зважаючи на вік, чекає на Новорічні свята, які здавна вважалися сімейними. Тому довгий час їх так і святкували – у будинку, де жили. І оскільки гуртожиток Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ на час навчання став другою домівкою для студентів, то вихователь разом зі студентською радою  організували свято для всіх мешканців гуртожитку та гостей.

  Напередодні Дня Святого Миколая  у гуртожитку запанувала святкова атмосфера  і всі почали готуватися до створення казкового настрою. 19 грудня весело та цікаво  розпочалось довгоочікуване Новорічне свято. Наші студенти довели що вони творчі, талановиті, мають гарне почуття гумору та вміють відпочивати в гурті. Також всіх порадували номери художньої самодіяльності. Свято тривало. Шквал позитивних емоцій,  хороший настрій подарували присутнім казкові герої, які  висловлювали новорічні побажання, жартували, піднімаючи всім їм настрій і зігріваючи серця! Кульмінацією свята стала запальна новорічна  дискотека.

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

  • Teл: +38 03849 7-47-72
  • Email: kpkhp@i.ua

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…