Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Ярмарка

31 October 2017

     

 

 

 

 

    Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір майбутньої професії і шляхів її здобуття дуже важлива і відповідальна справа.

   Гарний садівник думає про майбутній врожай ще з осені. Так і навчальні заклади: надають інформацію про умови вступу, навчання, виховання під час зустрічі з майбутніми абітурієнтами.

  Ярмарки професій створюють для цього гарні умови. Кам’янець – Подільський коледж харчової промисловості НУХТ був запрошений взяти участь у Ярмарку професій організований Дунаєвецьким центром зайнятості  з метою створення умов для професійного самовизначення, формування готовності школярів до свідомого вибору професій.

   Представники нашого закладу за довго до початку самого заходу відвідали Дунаєвецьку ЗОШ № 2 і № 3, де мали змогу поспілкуватись безпосередньо з учнями дев’ятикласниками і розмістити інформацію про наш навчальний заклад на дошці оголошень.

  Ярмаркову залу наповнили учні 9-11 класів, а також їхні вчителі. Кожен з них мав можливість побачити та почути презентації всіх навчальних закладів, щоб зорієнтуватися у перевагах і зробити свій вибір. Обмін інформацією і спілкування між представниками навчальних закладів та майбутніми абітурієнтами проходив жваво. Ми презентували наш відеоролик і ознайомили школярів з особливостями, з спеціальностями, з розміром стипендії, з умовами навчання,   унікальністю нашого навчального закладу. Свій виступ викладач Бурденюк С.В. закінчила словами: «Якщо ви бажаєте отримати гарну,  престижну, якісну освіту, тоді Вам до нас!».

  Ми раді були бачити біля нашої виставки так багато активної молоді і впевнені, що ця зустріч стане початком тривалого і приємного спілкування.

  А от хто що придбав на цьому ярмарку – стане зрозумілим під час вступного періоду, який очікує і на майбутніх абітурієнтів, і на наш навчальний заклад влітку наступного року. Гаряча буде пора…

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

НАШІ ВИПУСКНИКИ

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…