Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Наші випускники - наша гордість❤️!

12 February 2021
Нам завжди дуже приємно бачити випускників, які навчалися у коледжі в різні роки. Приємно спілкуватися з ними, ділитись спогадами, та звичайно, власним досвідом. Кожного разу, коли Вони нас відвідують, ми наповнюємось теплом, позитивом і гордістю за кожного з Вас!
Так от, 12 лютого 2021 року до нас завітали Мозолюк Віталій (2003 рік випуску), Лопатинська Ірина (випускниця 2008 року) та Хаєцький Дмитро (випуск 2012 року). Усі навчалися у коледжі на різних спеціальностях, але сьогодні працюють в одній банківській установі (Кам’янець-Подільське ТВББ 10022/0140 АТ Ощадбанк).
Віталій – начальник відділу мікро, малого та середнього бізнесу – зазначив про важливість знань у сфері фінансів у сучасних реаліях економічних реформ.
Ірина – начальник відділу касових операцій – не тільки поділилася спогадами, але й власним досвідом роботи з обліковими й касовими документами
Дмитро – головний фахівець відділу ІТ – наголосив про значення інформаційних технологій у сфері бізнесу, фінансів та обліку, про важливість серйозного ставлення до проходження виробничих практик.
Нашим студентам дуже сподобалось невимушене ділове спілкування з фахівцями, надіємось, що Ваші цінні поради не залишать їх байдужими. Щиро вдячні випускникам за те, що не забуваєте коледж і своїх викладачів, що знаходите час для спілкування з студентами, які невдовзі можуть стати Вашими колегами.
 
Окрема подяка начальнику Кам’янець-Подільського ТВББ 10022/0140 АТ Ощадбанк Даньків А.С.
 
  

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

  • Teл: +38 03849 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…