Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Екскурсія до військової частини А2641.

19 December 2019

 

Доброю традицією нашого коледжу є системна та комплексна діяльність, спрямована на національно-патріотичне виховання студентства. З метою формування  у молоді високої патріотичної свідомості, турботи про власну безпеку та благо свого народу,  було організовано цікаву та пізнавальну  екскурсію до навчально тренувального комплексу військової  частини А2641.

Куратори 911 групи Т.В. Чаплигіна та 912 групи Л.М. Городинська, разом зі своїми вихованцями, завітали до, так званого, центру розмінування, де відвідувачів гостинно зустріли майор Ковальський Ігор Михайлович та Дмитро Грішайко.

Військовослужбовці продемонстрували студентам потужну  матеріальну базу центру, де здійснюється чітко налагоджений процес якості підготовки військових саперів за найкращими міжнародними стандартами, розповіли про тренінги, які використовуються для підготовки саперів, водолазів та кінологів не  лише ВСУ, а інших силових структур та відомстві України. Цікава та змістовна екскурсія центром розмінування надовго запам’ятається студентам – першокурсникам та сприятиме усвідомленню  ролі військових як захисників вітчизни та підвищенню престижу військової служби серед молодого покоління.

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

  • Teл: +38 03849 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…