Скачать шаблон Joomla с JooMix.org

Відкрите заняття

14 December 2019

 

Викладачем математичних дисциплін, головою ЦК інформаційних технологій та фізико-математичних дисциплін Т.В. Чаплигіною проведене відкрите заняття  з математики (алгебра і початки аналізу та геометрія)  в 911 групі з теми: «Елементи комбінаторики. Перестановки, розміщення, комбінації (без повторень)».

Студенти дізналися  про історію виникнення теорій ймовірностей та комбінаторики, внесок таких великих вчених  як Блеза Паскаля, П’єра Ферма, Годфріда Вільгельма Лейбніца, Якоба Бернуллі та Леонарда Ейлера в становлення цих розділів математики.

Під час формування понять перестановок, розміщень та комбінацій (без повторень) було використано широкий спектр задач прикладного змісту (екологія, теорія музики, криптографія, використання сонячної енергії та ін.) з метою формування навичок застосування математики та активізації пізнавального інтересу студентів. Викладач системно та наполегливо розвиває здатність студентів аналізувати та критично оцінювати  соціально-економічні події, розпізнавати екологічні та соціальні наслідки  рішень, знаходити оптимальні та раціональні шляхи вирішення проблем. Завдяки застосуванню різних форм  роботи зі студентами  та технічних засобів навчання. охоплено та засвоєно великий обсяг матеріалу, а головне – студенти черговий раз переконались у справедливості  вислову М.І. Лобачевского «Немає жодної області в математиці, яка будь-коли не застосовувалася до проявів дійсного світу.»

Контакти

м. Кам'янець-Подільський,
вул. Суворова, 2

  • Teл: +38 03849 7-47-72;
  • +380682764139 (приймальна комісія)
  • Email: kpkhp@i.ua

 

Top
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…